CZ
Menu

AKTUALITY

Losování kreativních voucherů 2021

Video záznam z losování kreativních voucherů z dubna letošního roku naleznete v odkazu níže.

Káznice LIVE!

V prostorách bývalé Káznice na Cejlu vzniklo nové brněnské vysílací studio! V době, kdy chodíme ven jen v nejnutnějších případech, bude přinášet přímo domů živé koncerty, divadelní představení, přednášky, diskuze a třeba také mše. To vše v kulisách místa s nezaměnitelnou atmosférou. Aktuální informace a živá vysílání naleznete na FB Káznice LIVE.

Losování kreativních voucherů 2020

V úterý 14.4. proběhlo losování kreativních voucherů, více informací a výsledky losování naleznete zde.


ODLOŽENO: Národní finále soutěže Creative Business Cup 2020 proběhne v Brně!

Poznejte 10 nejkreativnějších startupů České republiky roku 2020! Který z nich pojede obhajovat české barvy do Kodaně na globální finále soutěže Creative Business Cup?

To se dozvíme v Brně 24. 3. 2020 v INDUSTŘE.

Po úspěšných ročnících 2018 a 2019 se mohly české inovativní společnosti z oblasti kreativních průmyslů opět hlásit do mezinárodní soutěže Creative Business Cup! V rámci národního kola, které se bude konat 24. března 2020 v brněnské INDUSTŘE, se představí 10 nejkreativnějších nápadů z celé České republiky. Mezi podporované oblasti patří kupříkladu software, design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i počítačové hry či 3D tiskárny. Pokud se zajímáte o inovace v kreativních průmyslech, nesmíte si nechat ujít tuto akci. A co víc?! Třeba budete tím, kdo rozhodne o krásném třetím místě! Výherce národního kola postoupí do mezinárodního finále v Kodani, na kterém ve dnech 29. 6. – 2. 7. 2020 představí svůj nápad odborné veřejnosti a investorům.

Pro účast na republikovém finále se prosím registrujte nejpozději do 22. 3. 2020 na www.czechinvest.org/cz/Homepage/Registrace/Creative-Business-Cup-2020.

Více informací o soutěži naleznete na www.czechinvest.org/cz/Sluzby-pro-start-upy/Aktivity/Creative-Business-Cup-2020.